grb5505Партнер, адвокат

Аграрне право, кримінальне право, земельне право, захист інтелектуальної власності

Судова практика

Дмитро Слободян за більш ніж 12 років успішної юридичної та адвокатської практики супроводжував понад 100 угод і проектів в різних галузях практики на загальну суму понад 8 млн доларів США.


Зокрема:
Успішне завершення більше ніж 10 угод з юридичного вивчення та придбання Клієнтом – великим аграрним холдингом, – сільськогосподарських підприємств в Харківській, Кіровоградській, Миколаївській областях з метою формування земельного банку агрохолдингу. За підсумками проекту вдалося забезпечити приріст сільськогосподарських земель на більш ніж 60 тис. га.

Правовий супровід проекту з формування сировинної бази для трьох цукрових заводів в Київській області. В рамках справи були успішно реалізовані правові механізми фінансування місцевих сільськогосподарських виробників під зустрічні зобов’язання поставки майбутнього врожаю сировини. Завдяки успішній реалізації проекту, вдалося забезпечити виробничі потужності заводів Клієнта сировиною в обсягах понад 300 тисяч тон.
Ефективний захист інтересів Клієнтів в більш ніж двадцяти спорах про незаконні донарахування податкових зобов’язань у господарських взаємовідносинах з контрагентами, щодо яких податкові органи наполягали на фіктивності та безтоварності господарських операцій.

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить